اولین حضور رسمی و کامل یک برند لوازم‌خانگی در بازار عراق

صفحه اصلی/تازه ها/اولین حضور رسمی و کامل یک برند لوازم‌خانگی در بازار عراق
  • اولین حضور رسمی و کامل یک برند لوازم‌خانگی در بازار عراق

دفتر مرکزی فروش، خدمات پس از فروش و نمایشگاه محصولات گروه صنعتی انتخاب با برند اسنوا در بغداد گشایش یافت. این اولین حضور رسمی و کامل یک برند لوازم‌خانگی در بازار عراق می باشد
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی انتخاب، در مراسمی با حضور ابراهیم محمدرضا زاده رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق و مقامات عالی‌رتبه گروه صنعتی انتخاب، دفتر مرکزی فروش، خدمات پس از فروش و نمایشگاه محصولات اسنوا در بغداد گشایش یافت.
این مراسم که با حضور جمعی از تجار و بازرگانان ایرانی و عراقی، مردم محلی و … برگزار شد، به عنوان بزرگ‌ترین تلاش و حضور یک برند لوازم‌خانگی با پوشش کامل خدمات در بازار این کشور مطرح شده و شبکه فروش محصولات اسنوا در خاورمیانه را گسترش می‌دهد.

سیاست حضور گسترده و فروش مویرگی اسنوا در بازار لوازم‌خانگی عراق
در این زمینه، محمد کریمیان معاون بازرگانی گروه صنعتی انتخاب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: گروه انتخاب با برند اسنوا از حدود هشت سال قبل، در بازار عراق فعالیت داشت و چند محصول خاص این برند از جمله اجاق‌گاز، کولرآبی و برخی مدل‌های یخچال در بازار لوازم‌خانگی این کشور شناخته شده است.
وی افزود: هم‌اکنون با پیدا شدن یک شریک تجاری مطمئن در عراق، تصمیم گرفتیم به عنوان اولین برند لوازم‌خانگی عملیات راه‌اندازی خدمات فروش و پس از فروش گسترده، فروش مویرگی محصولات، راه‌اندازی مرکز تماس مشتریان و سیستم پشتیبانی محصول را در بازار عراق آغاز کنیم که افتتاح دفتر مرکزی، نقطه آغازی برای اجرای برنامه‌های جامع آینده است.
کریمیان خاطرنشان کرد: راه‌اندازی مرکز تماس مشتریان، مرکز خدمات پس از فروش محصولات، آموزش تکنسین‌های مربوطه و درنهایت راه‌اندازی فروشگاه‌ها و شوروم‌های مدرن از جمله اقداماتی است که تاکنون در جهت بازاریابی محصولات در بازار عراق صورت گرفته و در حال انجام است.

افتتاح ده شوروم محصولات اسنوا، در آینده نزدیک
وی فروشگاه و نمایشگاه فعلی اسنوا در بغداد را به عنوان یکی از مدرن‌ترین و زیباترین فروشگاه‌های محصولات لوازم‌خانگی در بازار عراق توصیف کرد و افزود: به‌زودی علاوه بر فروشگاه فعلی، پنج نمایشگاه محصول دیگر در بغداد و پنج نمایشگاه محصول در شهرهایی دیگر ازجمله بصره، نجف، کربلا، اربیل، سلیمانیه و … راه‌اندازی خواهد شد.

فروش محصولات اسنوا با ضمانت «رأس الهرم» در بازار عراق
معاون بازرگانی گروه انتخاب در خصوص نحوه فعالیت این برند در بازار عراق گفت: فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های محصولات با حمایت شرکت خدمات پس از فروش «رأس الهرم» فعالیت خواهند کرد و اولین سرویس ویژه لوازم‌خانگی شامل نصب در محل، تعمیر، تعویض، خدمات، ارسال سامانمند کالا و غیره خواهد بود.
وی افزود: این شرکت ضمانت محصولات و خدمات پس از فروش اسنوا در بازار عراق را به عهده خواهد داشت.
کریمیان در خصوص دیگر سیاست‌های گروه صنعتی انتخاب و برند اسنوا برای صادرات محصولات خود تصریح کرد: چندین کشور دیگر از جمله افغانستان، به‌عنوان کشورهای هدف برای گسترش بازار شناسایی‌شده و به‌زودی شاهد اعلام برنامه‌های این برند برای حضور رسمی در بازار این کشورها خواهیم بود.