چطور در جشنواره شرکت کنم؟

جشنواره فروش زمستانی ۹۹ از تاریخ نهم ماه دی ۹۹ آغاز می گردد و به مدت محدود ادامه خواهد داشت.

کارت تخفیف فقط به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۹ به مدت محدود، خریداری و نصب نمایند.

خریداران محترم می‌توانند پس از دریافت کارت تخفیف جشنواره و فعال‌سازی، آن را به کدخرید از دیجی‌کالا تبدیل نمایند.

مناطق ویژه

منظوراز مناطق ویژه، استان‌های : سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، ایلام، فارس، کهگیلویه و بویر احمر، زنجان، همدان و کرمان می‌باشد

محصولات جشنواره اسنوا
تا ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
اجاق گاز
تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال
یخچال و فریزر
تا ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
یخچال‌ سایدبای‌ساید
تا ۲۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال
ماشین ظرفشویی
تا ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال
تلویزیون‌های هوشمند
تا ۲۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال
ماشین لباسشویی
نحوه شرکت در جشنواره آخرین هدیه قرن اسنوا
۱- نصب محصول
به منظور بهر ه‌مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
۲- دریافت کارت تخفیف
پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد که تنها در صورت تمایل به خرید اینترنتی ویا تبدیل به کارت هدیه دیجی‌کالا می بایست پوشش روی کارت، خراشیده شود.
۳- نحوه فعال‌سازی کارت
پس از دریافت کارت تخفیف به منظور فعال‌سازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.
عملیات فعال‌سازی این کارت از طریق مراجعه به وب سایت رسمی شرکت اسنوا به آدرس اینترنتی www.snowa.ir نیز امکان پذیر میباشد.
توجه : در صورتی که عملیات فعال‌سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.
۴- نحوه استفاده از کارت
  • خریدار می تواند مبلغ اعتبار کارت تخفیف خود را پس از فعال‌سازی به کدخرید از دیجی‌کالا تبدیل و جهت خرید اینترنتی اقلام مورد نظر به سایت دیجی‌کالا مراجعه نماید.(راهنمای کدخرید از دیجی‌کالا)
  • همچنین می توان از اعتبار کارت تخفیف خود پس از فعال‌سازی ، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه‌هایی که لیست آن‌ها در وب سایت www.snowa.ir وجود دارد ، استفاده نماید.
برای فعال‌سازی کد هدیه دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید
برای راهنمایی دریافت کدخریداز دیجی‌کالا ، ازاینجا اقدام نمایید
نکات مهم
۱- در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد بایستی قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید. فروشنده از دریافت کارت های مخدوش شده معذور می‌باشد.
۲- فروشندگان گرامی بایستی قبل از تحویل گرفتن کارت حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی کارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند.همچنین این استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان نیز امکان پذیر می‌باشد
تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت‌های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.
۳- کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از نهم دی ماه خریداری و نصب نمایند.
۴- مهلت فعال‌سازی کارت‌ تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارت‌های فعال شده، تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ می‌باشد و شرکت اسنوا پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.