چطور در جشنواره شرکت کنم؟

جشنواره فروش زمستانی ۹۹ تا پایان اسفند ماه تمدید شد، لذا تا این تاریخ می توان نسبت به خرید و نصب محصولات جشنواره اقدام نمود.

کارت تخفیف فقط به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۹، خریداری و نصب نمایند.

مناطق ویژه

منظوراز مناطق ویژه، استان‌های : سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، خوزستان، کرمانشاه، کردستان، آذربایجان غربی، ایلام، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، زنجان، همدان و کرمان می‌باشد

محصولات جشنواره اسنوا
تا ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال
تلویزیون‌های هوشمند
تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال
یخچال و فریزر
تا ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
یخچال‌ سایدبای‌ساید
تا ۱۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال
ماشین ظرفشویی
تا ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
ماشین لباسشویی
نحوه شرکت در جشنواره آخرین هدیه قرن اسنوا
۱- نصب محصول
به منظور بهر ه‌مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
۲- دریافت کارت هدیه
پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد که تنها در صورت تمایل به خرید اینترنتی می بایست پوشش روی کارت، خراشیده شود.
۳- نحوه فعال سازی کارت
پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعالسازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.
عملیات فعالسازی این کارت از طریق مراجعه به وب سایت رسمی شرکت اسنوا به آدرس اینترنتی www.snowa.ir نیز امکان پذیر میباشد.
توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش اسنوا استفاده نمایید.
۴- نحوه استفاده از کارت
خریدار میتواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعالسازی به روش توضیح داده شده، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه هایی که لیست آنها در وب سایت اسنوا وجود دارد،استفاده نماید. همچنین میتوانید از اعتبار این کارت برای خرید اینترنتی با مراجعه به وب سایت www.snowa.ir بهره مند شوید.
برای فعال سازی کد هدیه دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید
نکات مهم
۱- در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد بایستی قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید. فروشنده از دریافت کارت های مخدوش شده معذور می‌باشد.
۲- فروشندگان گرامی بایستی قبل از تحویل گرفتن کارت حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی کارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند.همچنین این استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان نیز امکان پذیر می‌باشد
تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت‌های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.
۳- کارت تخفیف فقط به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۹، خریداری و نصب نمایند.
۴- مهلت فعالسازی کارت‌ تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارت‌های فعال شده، تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ می‌باشد و شرکت اسنوا پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.