برگزاری قرعه‌کشی در جزیره زیبای کیش

صفحه اصلی/تازه ها/برگزاری قرعه‌کشی در جزیره زیبای کیش
  • برگزاری قرعه‌کشی در جزیره زیبای کیش

با برگزاری قرعه‌کشی در جزیره زیبای کیش شرکای پایدار اسنوا، برندگان خوش‌شانس جوایز ویژه طرح فروش تابستانه ازجمله ۵ دستگاه پژو پارس و ۴۵ کمک‌هزینه سفر به کشورها و شهرهای اروپایی معرفی شدند.

به گزارش واحد ارتباطات رسانه‌ای روابط عمومی، همایش بزرگ شرکای پایدار اسنوا با حضور شرکای برتر شبکه فروش این برند در سالن همایش‌های هتل شایان جزیره زیبای کیش برگزار شد.
در این همایش که با اجرای رضا رشیدپور و هنرنمایی استاد محمدرضا افتخاری همراه بود ، قرعه‌کشی مربوط به طرح تشویقی شبکه فروش اسنوا برگزارشده و برنده خوش‌شانس ۵ دستگاه خودرو پژو پارس مشخص شدند.
این قرعه‌کشی برای تعیین برندگان ۴۵ کمک هزینه سفر به بلغارستان، سنت پترزبورگ و سه کشور دیگر اروپایی ادامه یافت و برندگان این بخش از طرح نیز مشخص شدند.
سید علیرضا صالحیان مدیرعامل فروش اسنوا در گفتگو با واحد ارتباطات رسانه‌ای در خصوص این جشنواره و قرعه‌کشی مربوط به آن اظهار داشت: طرح تشویقی شبکه فروش اسنوا، از سه ماه پیش طراحی و آغاز شد که در قالب این طرح، جوایز تشویقی برای اعضای این شبکه فروش که به حدنصاب مشخصی از پلن فروش سه‌ماهه تابستان رسیده باشند در نظر گرفته شد.
وی خاطرنشان کرد: این مرحله از قرعه‌کشی از بین دویست نفر از شرکای پایدار اسنوا که حائز شرایط شرکت در قرعه‌کشی پژو پارس و همچنین کمک‌هزینه‌ سفرهای اروپایی بودند، صورت گرفت.
صالحیان ضمن تبریک به برندگان این قرعه‌کشی و تشکر از همه شرکای پایدار اسنوا برای حمایت از این برند ملی، از نتایج طرح فروش تابستانه اسنوا ابراز رضایت کرد و گفت: این طرح‌های انگیزشی ادامه دارد و برای حمایت از شرکای پایدار فروش این برند اجرایی می‌شود که جزئیات آن به‌زودی اعلام می‌شود.
وی به شرایط امتیازی شرکای پایدار برای حضور در این قرعه‌کشی اشاره کرد و افزود: در این قرعه‌کشی به ازای مبالغ مختلف خرید، سهمی جهت شرکت در قرعه‌کشی اعطا شد و درنهایت بر اساس تعداد سهم افراد، قرعه‌کشی مربوطه صورت پذیرفت.